counter-strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

counter-strike


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
war3.kobra.ro
Ultimele subiecte
» RESPAWN.Freakz.Ro
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyDum Oct 16, 2016 3:06 am Scris de CHAiNZ

» cs/16Royals/com
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Iul 14, 2015 5:17 am Scris de toto x2

» cs/16Royals/com
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Iul 14, 2015 5:16 am Scris de toto x2

» cs/16Royals/com
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Iul 14, 2015 5:15 am Scris de toto x2

» cs/16Royals/com
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Iul 14, 2015 5:15 am Scris de toto x2

» cs/16Royals/com
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Iul 14, 2015 5:10 am Scris de toto x2

» Counitatea Ro16
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptySam Mai 02, 2015 12:56 am Scris de s.VipeRRa

» VIP.LALEAGANE.RO
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyDum Mar 15, 2015 11:00 am Scris de tier0

» Walking Dead ZM 4.3 [FREE|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|][Steam & Non.Steam]
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptyMar Oct 28, 2014 8:15 am Scris de MIT@

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP

In jos 
AutorMesaj
Ice Cold




Mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2013

DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP Empty
MesajSubiect: DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP   DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP EmptySam Mar 22, 2014 7:08 am

Adresa: DRX.FREAKZ.RO
IP: 89.39.13.51
Port: 27015
Jucatori: 20
Tip: Non.Stop
Mod: DeathRun
Anticheat: Protejat
Tara: RO

Ce are in + fata de alte servere?:

rtd - roll the dice [Joci 'ruleta' pe server si castigi premii placute sau neplacute, depinde de noroc:))]
/cam - vesti de [color=#0080FF]SUS sau 3D]
trail numar culoare - "coada" cu o anumita forma/culoare, numarul si culoarea trebuie sa fie prin engleza: [color=#0080FF]trail 9 tomato]

Alte informatii:

- Nu se poate trage prin pereti.
- Knife Mod cu skinuri/modele de cutit DIFERITE.
- Nu se poarte scurta pe nicio harta, avem block-uri pe toate mapele unde se pot scurta.
- Terro nu poate abuza de capcane, o poate folosii o singura data.
- Respawn 4 ever, nu pentru 30 de secunde.
- /top15 este pe puncte, nu pe fraguri/decese.

Tin sa zic ca, server-ul se misca impecabil. Chiar daca are atatea pluginuri, nu va speriati de lag...aveti multe optiuni sa scapati de lag:

  • cl_weather 0
  • cl_cmdrate 100
  • cl_updaterate 100
  • fps_max 101
  • rate 25000


TAG-uri:

servere deathrun knife mod
servere deathrun respawn
servere deathrun knife mod respawn
servere deathrun free vip
servere mod deathrun
sv cs 1.6 deathrun mod
deathrun + respawn servere
deathrun cs 1.6 servere lista
lista servere deathrun cs 1.6
Sus In jos
 
DRX.FREAKZ.RO # DEATHRUN + RESPAWN + KNIFE MOD + FREE VIP
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RESPAWN.Freakz.Ro
» DEATHRUN.GeForces.Ro [DeathRun + Respawn + Radio + QuestMod] // www.GeForces.Ro
» DEATHRUN.GeForces.Ro ---- IP NOU [DeathRun + Respawn + Radio + QuestMod] // www.GeForces.Ro
» DEATHRUN2.GeForces.Ro [DeathRun Cclasic + Respawn + Radio] // www.GeForces.Ro
» Gta.Freakz.ro The Goodfather

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
counter-strike :: Diverse :: publicitate servere counter strike-
Mergi direct la: